Kako otključati Toadette u Mario Kart Wii: 8 koraka (sa slikama)

Sadržaj:

Anonim

Toadette je jedan od skrivenih trkača u Mario Kart Wii. Ona je lagani trkač, što je čini agilnom za volanom. Da biste je otključali, morate otključati sve numere. Nakon što završite vremensku probu na svakom od njih, Toadette će se otključati.

Napomena: Nekada je bilo moguće otključati Toadette osvajanjem 1.000 Nintendo WFC utrka, ali to više nije moguće jer je Nintendo WFC ugašen od maja 2014. godine.

Koraci

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 1

Korak 1. Otključajte sve kurseve

Da biste dobili Toadette, morat ćete završiti vremensku probu na svakom kursu. Prije nego što to učinite, morat ćete otključati sve dostupne kupove dovršavanjem Grand Prix događaja. Ako imate problema s pobjeđivanjem na raznim Grand Prix događajima, pogledajte ovaj vodič za nekoliko savjeta o tome kako postati bolji trkač.

• Osvojite 3. mjesto ili bolje mjesto u čašama za gljive i cvijeće da biste otključali Star Cup.
  • Osvojite 3. mjesto ili bolje mjesto u kupovima školjki i banana da biste otključali Leaf Cup.
  • Osvojite 3. mjesto ili bolje mjesto u Star Cupu za otključavanje Specijalnog kupa.
  • Osvojite 3. mjesto ili bolje mjesto u Leaf Cupu da biste otključali Lightning Cup.
Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 2

Korak 2. Odaberite "Time Trials" iz izbornika "Single Player"

Otkako se Nintendo WFC ugasio, Toadette je moguće otključati samo dovršavanjem vremenske probe na svih 32 kursa.

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 3

Korak 3. Odaberite bilo koji lik i vozilo

Možete upotrijebiti bilo koju kombinaciju likova i vozila koje želite dovršiti.

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 4

Korak 4. Odaberite prvi tečaj prvog kupa i odaberite "Solo Time Trials"

Ne morate pobijediti nijedno vrijeme ili nastupiti dobro, samo trebate dovršiti vremensku probu i postaviti vrijeme.

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 5

Korak 5. Metodički se krećite kroz svaki kurs

Prije nego nastavite, provjerite jeste li završili vremensku probu za svaki od četiri kursa u kupu. Ovo će osigurati da se ne morate vraćati i pronaći kurs koji ste preskočili.

Zapamtite, ne morate pobijediti nijedno vrijeme. Samo dođite do kraja tako da se zabilježi vrijeme

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 6

Korak 6. Provjerite svaki kurs da biste vidjeli je li postavljeno vrijeme

Kada postavite kursor na pjesmu, u donjem desnom kutu prikazat će se vrijeme. Sve dok ne piše "-:-:-", završili ste vremensku probu za taj kurs.

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 7

Korak 7. U potpunosti napustite igru i vratite se na Wii početni ekran

Nećete dobiti obavijest da je Toadette otključana dok potpuno ne pokrenete igru.

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 8

Korak 8. Pokrenite Mario Kart Wii i odaberite svoju licencu

Nakon što odaberete svoju licencu, bit ćete obaviješteni da je Toadette sada dostupna za odabir za sve utrke.

• Provjerite jeste li odabrali istu licencu na kojoj ste završili sva vremenska ispitivanja.
  • Otključavanje znakova odnosi se samo na Licencu koja ih je otključala.